Jak sprzedawać?

Czym jest giełda? Serwis gielda-czesci.pl to platforma oferująca wzajemną interakcję między sprzedającym a kupującym części samochodowe.

Kto może sprzedawać? Każda firma posiadająca w sprzedaży części zamienne do aut osobowych i dostawczych. Zrzeszamy firmy z całego kraju .

Jak się rozliczamy? Wypróbuj działanie naszego serwisu za darmo, korzystając z okresu testowego. W późniejszym okresie rozliczenie następuje na podstawie abonamentu miesięcznego (kwota podane w regulaminie), niezależnie od ilości wystawionych ofert, dodanych zdjęć czy zawartych transakcji.

Jak zacząć sprzedawać? Pierwszym krokiem jest rejestracja firmy w naszym serwisie. Można to zrobić ze pośrednictwem formularza w dziale rejestracja. Drugi krok to wprowadzenie ofert do sprzedaży. Dokonujemy tego przez łatwy w obsłudze Panel Klienta.

Co dalej? Wystawione części są znajdywane przez zainteresowanych klientów, którzy kontaktują się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail. Dodatkowo, codziennie otrzymujesz zapytania o części napływające do nas od klientów.

Chciałbym się wyróżnić... Jak to zrobić? Konstrukcja naszego serwisu umożliwia różnorakie metody wyróżniania firmy. Najczęściej stosowane to bannery reklamowe, boksy sponsorowane lub kampanie newsletter. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Czy można coś zmienić, dodać? Tak! Jako nasz klient możesz przyczynić się do rozbudowy serwisu, tak aby wpłynęło to na komfort i szybkość użytkowania.

Bezpłatny import! Udostępniamy bezpłatny import z serwisów OTOMOTO, OLX, ALLEGRO. Dobowa aktualizacja ofert pobranych z tych serwisów.